Sokół II: Juniorzy ŁKS-u lepsi od rezerw

Równolegle z pierwszą drużyną na boisku bocznym w Aleksandrowie Łódzkim, swój mecz rozgrywała również druga drużyna Sokoła. Tym razem zielono-biali mierzyli się z zespołem Łódzkiego Klubu Sportowego, który na co dzień występuje w Centralnej Lidze Juniorów.

Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęli zawodnicy z Aleksandrowa Łódzkiego, którzy już w 8. minucie wyszli na prowadzenie za sprawą trafienia zawodnika testowanego. W kolejnych minutach, wynik długo nie ulegał zmianie i wszystko wskazywało na to, że na przerwę Sokół będzie schodził z jednobramkowym prowadzeniem. Minutę przed gwizdkiem sędziego, łodzianie doprowadzili jednak do wyrównania, a naszego bramkarza pokonał z rzutu karnego Mateusz Jaworski.

Druga połowa wygladała podobnie jak pierwsza. Oglądaliśmy bardzo wyrównany pojedynek, lecz i tym razem to ŁKS ponownie zadał cios, a dokładniej dwa w samej końcówce. W 85. minucie, łodzianie wyszli na prowadzenie po golu Eryka Krysiaka, a cztery minuty później zawodnik testowany ustalił wynik tego starcia.

Sokół II Aleksandrów Łódzki – ŁKS Łódź (CLJ) 1:3 (1:1)

1:0 – Zawodnik Testowany (8′)
1:1 – Mateusz Jaworski k. (44′)
1:2 – Eryk Krysiak (85′)
1:3 – Zawodnik Testowany (89′)

Skład Sokoła: Posiewała – Wdówka, Banaszkiewicz, Wilanowski, Leszczyński, Zawodnik Testowany, Stegliński, Tomczak, Iwanek, Kacprzak, Kasierski

Grali również: Połoński, Rosik, Frańczak, Koziełek, Kozanecki, Zdończyk, Klima, Zawodnik Testowany, Zawodnik Testowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *