Sokół II: Grad bramek w Aleksandrowie

W środowy wieczór kolejny sparing w ramach zimowych przygotowań rozegrała druga drużyna Sokoła Aleksandrów Łódzki. Ich rywalem była drużyna Bzury Ozorków.

Aleksandrowianie od początku dyktowali tempo gry i bardzo szybko wyszli na prowadzenie. Do końca pierwszej odsłony kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń, a na przerwę schodzili, wygrywając 5:1. Druga odsłona nie była już tak jednostronna, lecz i tym razem to zielono-biali zwyciężyli tą część gry 2:1, a cały mecz 7:2. Na uwagę zasługuje dość poważny uraz Mateusza Leszczyńskiego o którym informowaliśmy wcześniej. Zawodnik opuścił plac gry na noszach i został zabrany karetką do szpitala.

Sokół II Aleksandrów Łódzki – Bzura Ozorków 7:2 (5:1)

Bramki dla Sokoła: Zakrzewski, Sokołowski , Stegliński 2, Leszczyński, Klima, Kozanecki

Skład Sokoła (I połowa): Jurek – Rosik, Piwowarczyk, Grell, Przybylski, Stegliński, Testowany, Kozanecki, Zakrzewski, Klima, Sokołowski

Skład Sokoła (II połowa): Popłoński – Kozłowski, Wdówka, Tomczak, Wilanowski, Iwanekk, Zdończyk, Wdowiak, Banaszkiewicz, Leszczyński, Kasierski