Sokół gra dalej w Pucharze Polski

W środę piłkarze Sokoła Aleksandrów pokonali na wyjeździe Zawiszę Rzgów 2:1 (2:0) i awansowali do ćwierćfinału okręgu łódzkiego Pucharu Polski.

Piłkarze Sokoła świetnie rozpoczęli mecz, już w 1. minucie gola zdobył Michał Góral, piłkarz potrzebował jeszcze kilkanaście minut, by strzelić kolejną bramkę. Rywale w 66. minucie odpowiedzieli, Sebastiana Ostrowskiego pokonał Damian Marcioch. Sokół odniósł zwycięstwo i będzie grać dalej w wojewódzkich rozgrywkach o Puchar Polski w grupie łódzkiej. Teraz przyszedł czas na ćwierćfinał.

Rozgrywki PP są doskonałą okazją, by szkoleniowiec Sokoła przyjrzał się piłkarzom, którzy mniej grają w ligowych rozgrywkach. A przy okazji niektórzy zawodnicy z pierwszego składu mają okazję odpocząć. Już w sobotę Sokół rozegra 12. kolejkę Betcris Łódzkiej IV Ligi, zmierzy się na wyjeździe ze Zjednoczonymi Stryków.

Zawisza Rzgów – Sokół Aleksandrów 1:2 (0:2)
Bramki: 66. Marcioch – 1. i 18. Góral.

Skład Sokoła bez podziału na pozycje: Ostrowski – Dybała, Bierżyński (46. Madejski), Pękała (46. Dziuba), Horoszkiewicz, Góral, Pawlikowski, Kania (65. Gmosiński), Jończyk, Dela, Rzeźniczak.

Zapraszamy na najnowsze wydanie Magazynu Betcris Łódzkiej IV Ligi. Magazyn rozpocznie się od meczu Sokoła Aleksandrów z Widzewem II Łódź.