Sokół gra dalej w Pucharze Polski

W sobotę piłkarze Sokoła Aleksandrów pokonali na własnym boisku w półfinałowym meczu okręgowego Pucharu Polski KS Kutno 2:1.

To bardzo dobra informacja dla kibiców Sokoła. W ostatnim tegorocznym meczu aleksandrowianie pokonali u siebie KS Kutno. Pierwszy gol wpadł 14. minucie strzelony przez Kamila Wielgusa. Do przerwy Sokół przegrywał 0:1. W 77. minucie Krystian Ślęzak doprowadził do wyrównania, w końcówce meczu Arkadiusz Świętosławski zdobył zwycięskiego gola. Sokół będzie grał dalej w Pucharze Polski.

Sokół Aleksandrów – KS Kutno 2:1 (0:1)
Bramki: 77. Ślezak, 90+3. Świętosławski – 14. Wielgus.

Rogalewicz – Woźniczak (85′ Rzeźniczak), Bierżyński, Pawlikowski, Madejski (60′ Pawlak), Kania, Wolinowski, Wieczorek (65′ Horoszkiewicz), Gmosiński (72′ Jończyk), Ślezak, Góral (60′ Świętosławski) .