Sokół czwarty w Szczercowie. Mamy najlepszego bramkarza

W sobotę w Szczercowie odbył się halowy turniej piłki nożnej dla rocznika 2011. Sokół Aleksandrów zajął czwarte miejsce.

Z grona dziesięciu zespołów drużyna Sokoła zajęła wysokie czwarte miejsce, przegrywając w meczu o trzecią pozycję z RAP Radomsko 0:2. W całym turnieju nasz zespół stracił jedynie trzy bramki, a najlepszym bramkarzem zawodów został nasz zawodnik Tymoteusz Witczak – informuje Krzysztof Szabela, koordynator grup młodzieżowych w Sokole Aleksandrów.

Nasi piłkarze w okresie zimowym grają w turniejach halowych, które organizowane są na terenie województwa łódzkiego. To doskonała okazja, by podszkolić umiejętności technicznie, a także szlifować grę na nieco mniejszym boisku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *