Sokół Aleksandrów zremisował z Ursusem Warszawa

Sokół Aleksandrów zremisował na własnym obiekcie z Ursusem Warszawa 1:1 (0:1). Piłkarze trenera Michała Bistuły przerwali dobrą passę przeciwników.

To był kolejny ważny ligowy mecz i następny istotny dla obu drużyn w walce o utrzymanie. Przed spotkaniem nikt nie kalkulował, każda drużyna chciała zdobyć komplet punktów. Ursus przyjechał do Aleksandrowa z pięcioma zwycięstwami z rzędu. Już w 26. minucie wyszedł na prowadzenie po golu Patryka Kamińskiego. Jeszcze pod koniec pierwszej połowy Sokół mógł doprowadzić do wyrównania.

W drugiej części gry, a dokładnie w 79. minucie aleksandrowianie po samobójczym golu doprowadzili do remisu.

Zapraszamy na skrót meczu i wypowiedź trenera Michała Bistuły.

Sokół Aleksandrów – Ursus Warszawa 1:1 (0:1)
Bramki: gol samobójczy – 26. Kamiński.

Sokół: Kaniecki – Lis, Bartosiński, Woźniczak, Adamiak (46. Przezak) – Horoszkiewicz, Wolinowski (66. Dubenkov), Pecyna (46. Witasiak), Kania – Sołtysiński, Dziuba.