Sokół Aleksandrów zremisował z beniaminkiem

Piłkarze Sokoła Aleksandrów zainaugurowali sezon w Betcris Łódzkiej IV Lidze remisem na wyjeździe z Ceramiką Opoczno 1:1. W środę debiut przed własną publicznością.

Ceramika Opoczno to beniaminek IV ligi, który w ubiegłym sezonie zajął 2. miejsce w klasie okręgowej grupie: Piotrków Trybunalski. Awans do ligi stał się faktem po rozegraniu dwóch meczów barażowych z Widokiem Skierniewice.

Sokół Aleksandrów już zapomina o bardzo słabym sezonie w III lidze i rozpoczął nową przygodę. Piłkarze wybrali się do Opoczna, od 17. minuty prowadzili po golu Krystiana Ślęzaka, który dołączył do nas z Boruty Zgierz. Niestety, ale nie udało się utrzymać wyniku do końca meczu. W 80. minucie Damian Telus doprowadził do wyrównania. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Już w najbliższą środę druga jesienna kolejka. Sokół zagra u siebie z Orkanem Buczek, który w niedzielę zremisował u siebie z AKS SMS Łódź 1:1. Tegoroczne rozgrywki mogą być niezwykle ciekawe.

Ceramika Opoczno – Sokół Aleksandrów 1:1 (0:1)
Bramki: 80. Damian Telus – 17. Krystian Ślęzak.

Skład Sokoła: Rogalewicz – Woźniczak, Bierżyński, Pawlikowski, Madejski, Wolinowski (60. Jończyk), Pawlak, Ślęzak, Pękała (85. Dziuba), Dela (46. Gmosiński), Kania (75. Horoszkiewicz).