Sokół Aleksandrów wyróżniony podczas Sportowca Roku 2021

W środę w Młodzieżowym Domu Kultury w Aleksandrowie odbyła się gala finałowa 9. Plebiscytu na Sportowca Roku 2021. Nagrody otrzymali przedstawiciele naszego klubu!

Karateka Paweł Barański był trzeci w kategorii Sportowiec Roku. Nagrodę Specjalną odebrali Dariusz Szulc – prezes klubu. Damian Tomasik i Radosław Olczyk – reprezentujący sekcję karate.

Gala finałowa odbyła się w Młodzieżowym Domu Kultury. Poznaliśmy laureatów w siedmiu kategoriach: Sportowiec Roku – Julia Janus (MKS Aleksandrów), Młodzieżowy Sportowiec Roku – Hanna Pietrzyk (Olimpijczyk Aleksandrów), Trener Roku – Kazimierz Tomczyk (MKS Aleksandrów), Drużyna Roku – MKS SMS LO Aleksandrów, Sportowa Impreza Roku – Bieg Moro Run, Klub Fitness Roku – Upgrade.studio oraz Mecenas Sportu – Wojciech Goduński, sieć pizzerii Biesiadowo.

fot. Katarzyna Rezler

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *