Sokół Aleksandrów – Wissa Szczuczyn – kliknij i oglądaj

We wtorek o godz. 17:00 piłkarze Sokoła Aleksandrów zagrają z Wissą Szczuczyn. Mecz można obejrzeć również w Sokół TV. Spotkanie początkowo miało się odbyć w sobotę.

Ze względu na złe warunki atmosferyczne mecz został przełożony z soboty na wtorek. Taką decyzję podjęliśmy wspólnie z Wissą Szczuczyn – informuje kierownik Sokoła Ireneusz Przybysz.

To będzie spotkanie dwóch drużyn zajmujących dwa ostatnie miejsca w tabeli. Wissa wiosną jeszcze nie wygrała meczu, zremisowała z Ursusem Warszawa 1:1, przegrała ze Świtem Nowy Dwór Maz. 1:4 oraz Jagiellonią II Białystok 0:4. Sokół wiosną ma rozegrany jeden mecz więcej. W ubiegłą sobotę zmierzył się na wyjeździe z Legionovią Legionowo, przegrał 0:2.

Aleksandrowianie nie wyobrażają sobie innego wyniku niż zwycięstwo. Jeśli drużyna trenera Radosława Koźlika liczy na utrzymanie, to mecz z ostatnim zespołem traktowany jest w kategorii trzech zdobytych punktów. Oczywiście wszystko zostanie zweryfikowane na boisku.

Sokół z Wissą Szczuczyn grał tylko raz w historii trzecioligowych rozgrywek.W tym sezonie zremisował na wyjeździe 1:1, w 85. minucie gola dającego jeden punkt zdobył Michał Góral. Wissa w ubiegłym sezonie awansowała z IV ligi podlaskiej.

JAK WEJŚĆ NA MECZ?

Kibice, którzy mają zamiar pojawić się na obiekcie im. Włodzimierza Smolarka i zobaczyć mecz, będą wpuszczani bramą od ul. Mickiewicza. Jednorazowy bilet wstępu kosztuje 12 zł. Kobiety i dzieci do lat 15 mają wstęp wolny.

CZY MECZ BĘDZIE W SOKÓŁ TV?

Wtorkowe starcie Sokoła Aleksandrów można obejrzeć w Sokół TV. Link do transmisji zostanie opublikowany na kilkanaście minut przed meczem na oficjalnej stronie facebookowej Sokoła Aleksandrów. Możesz również uruchomić mecz poniżej!

Młodzi piłkarze Sokoła Aleksandrów wspierają pierwszą drużynę. Został nagrany spot, który ma zmotywować trzecioligowców do odnoszenia zwycięstw.