Sokół Aleksandrów sprawdzi Huragan Morąg. Mecz tylko w Sokół TV

W środę o godz. 13:00 na stadionie im. Włodzimierza Smolarka drużyna Sokoła Aleksandrów zmierzy się w Huraganem Morąg. Ten mecz będzie można obejrzeć w Sokół TV.

Najbliższy rywal jest na 17. miejscu w lidze z dorobkiem 13. punktów. Huragan w ostatniej kolejce zremisował na własnym boisku z ostatnim w tabeli KS Wasilków. Jeszcze wcześniej pokonał Broń Radom na wyjeździe 2:0. Sokół Aleksandrów przegrał w niedzielę z Legią II Warszawa 1:3, a w przedostatniej kolejce zremisował u siebie ze Zniczem Biała Piska 1:1. Mimo że oba zespoły dzieli 9 punktów przewagi na korzyść Sokoła, to dzisiejszy mecz nie będzie należał do łatwych.

Ze względu na sytuację epidemiczną imprezy sportowe nadal nie mogą się odbywać z udziałem publiczności. Mecz będzie można obejrzeć jedynie w internecie —> Sokół TV. Transmisja będzie udostępniona na 20 minut przed meczem. Link do transmisji znajdziemy również na kilka minut przed rozpoczęciem na stronie facebookowej Sokoła Aleksandrów.