Sokół Aleksandrów słabszy od KS Kutno

Sokół Aleksandrów w ostatnim tegorocznym meczu na własnym boisku przegrał z KS Kutno 0:2 (0:1). W 7. minucie gola zdobył Łukasz Dynel, w doliczonym czasie gry podwyższył Tomasz Dąbrowski.

Trener Dawid Kroczek nie mógł skorzystać z kontuzjowanych Przemysława Woźniczaka oraz Michała Wolinowskiego, a także pauzującego za nadmiar żółtych kartek Tomasza Bogołębskiego. To nie był dobry mecz w wykonaniu Sokoła Aleksandrów Łódzki. Już na początku aleksandrowianie dali sobie łatwo strzelić gola. W 7. minucie po dośrodkowaniu w pole karne Łukasz Dynel strzelił bramkę oddając strzał głową. Pod koniec pierwszej części gry Sokół miał szansę doprowadzić do wyrównania. Najpierw silnie uderzył Dominik Pecyna, następnie Kacper Dziuba. Piłka odbiła się od słupka. W 90. minucie zawodnik rezerwowy ustalił wynik. Tomasz Dąbrowski wykorzystał dogodną podbramkową sytuację. Zapraszamy na skrót meczu i wypowiedź trenera Dawida Kroczka.

Sokół Aleksandrów – KS Kutno 0:2 (0:1)
Bramki: 7. Łukasz Dynel, 90. Tomasz Dąbrowski.

Skład Sokoła: Kaniecki – Nowacki, Lis (72. Adamiak), Gieraga, Szarpak (72. Maschera) – Kania (65. Pióro), Bartosiński (47. Witasiak), Pecyna, Dziuba – Sołtysiński (72. Misiak), Przezak.

Czy Sokół Aleksandrów po rozegraniu 21. kolejek znajdzie się w grupie mistrzowskiej?