Sokół Aleksandrów rozpoczął treningi. Rezerwy z nowym trenerem

Piłkarze Sokoła Aleksandrów rozpoczęli okres przygotowawczy. W poniedziałek trenowali na sztucznej płycie stadionu im. Włodzimierza Smolarka.

Sztab szkoleniowy na czele z trenerem Radosławem Koźlikiem przed pierwszym treningiem spotkał się ze wszystkimi piłkarzami. Odbyło się krótkie spotkanie, a następnie wzięto udział w jednostce treningowej. Na pierwszych zajęciach pojawiło się już kilku nowych piłkarzy.

Mamy czterech zawodników z wyższych lig, którzy prawdopodobnie zasilą wiosną naszą drużynę. To nie koniec wzmocnień. Niebawem będziemy informować, kto wiosną zasili Sokół Aleksandrów – zaznacza Michał Bistuła, dyrektor sportowy klubu.

Do zajęć powoli wracają zawodnicy, którzy jesienią mieli problemy zdrowotne. To bardzo dobra informacja dla sztabu szkoleniowego. Sokół Aleksandrów pierwszy mecz testowy rozegra 22 stycznia w rezerwami Widzewa. Na 5 marca zaplanowane jest zaległe spotkanie z Pelikanem Łowicz.

Rezerwy Sokoła Aleksandrów mają nowego trenera. Krzysztofa Szabelę zastąpił Andrzej Czubiński, szkoleniowiec dotychczas pracujący w UKS SMS Łódź. Pierwsze zajęcia zaplanowane zostały na dziś. Wkrótce poznamy plan sparingowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *