Sokół Aleksandrów pokonał Polonię Piotrków Tryb. 2:0

Sokół Aleksandrów wygrał z Polonią Piotrków Tryb. 2:0. To była udana sobota drużyny trenera Radosława Koźlika.

Początek meczu nie należał do najłatwiejszych, bo rywale z Piotrkowa Tryb. dość często dochodzili do komfortowych sytuacji, jednak nie potrafili ich wykorzystać. Dobrze w bramce spisywał się Miłosz Rogalewicz. Aleksandrowianie szukali swoich okazji, jednak pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

W drugiej części gry Sokół miał przewagę, ale musiał uważać na kontrataki zespołu trenera Roberta Grzesiuka. Adrian Malicki czy Mateusz Jakubiak, choć próbowali, to nie znaleźli sposobu na pokonanie bramkarza gospodarzy. W 70. minucie ładną akcję zapoczątkował Marcin Pękała, a zakończył Krystian Ślęzak, mieliśmy 1:0 dla Sokoła. Dwie minuty później wpadł kolejny gol, tym razem cieszył się Oleksii Naidyshak. Polonia miała swoje okazje, jednak zabrakło w tym dniu skuteczności.

Sokół Aleksandrów pokonał Polonię Piotrków Tryb. 2:0. Dwa strzelone gole można zobaczyć tutaj –> Kliknij

Sokół Aleksandrów – Polonia Piotrków Tryb. 2:0 (0:0)
Bramki: 70. Ślęzak, 72. Naidyshak.

Skład Sokoła: Rogalewicz – Rzeźniczak (46. Madejski), Bierżyński (70. Zagajewski), Woźniczak, Kania – Pękała, Pawlikowski, Horoszkiewicz (82. Żak), Naidyshak, Gmosiński (60. Dziuba) – Ślęzak (78. Jończyk).