Sokół Aleksandrów pokonał AKS SMS Łódź 3:1. Ważna wygrana

W hicie 19. kolejki Betcris Łódzkiej IV Ligi Sokół Aleksandrów pokonał AKS SMS Łódź 3:1 (0:0). To jest bardzo ważne zwycięstwo drużyny trenera Radosława Koźlika.

Do przerwy nie zobaczyliśmy bramek, ale sytuacji nie brakowało. Dopiero w 71. minucie ładna akcja Sokoła zakończyła się golem. Najpierw świetnie w pole karne wszedł Dariusz Gmosiński. Oleksii Naidyshak po podaniu Wojciecha Pawlaka pokonał Macieja Humerskiego. W 79. minucie piłkę dośrodkował w pole karne Łukasz Chojecki, Pawlak oddał strzał głową i świętował drugą bramkę dla gospodarzy. W 81. minucie Patryk Pietrasiak zdobył pierwszego gola dla łodzian. W 90. minucie był karny dla Sokoła, wykorzystał go Jardel Muniz Cruz. Sokół odniósł zasłużone zwycięstwo i potwierdził, że w tym sezonie liczy się w grze o awans do III ligi.

Sokół Aleksandrów – AKS SMS Łódź 3:1 (0:0)
Bramki: 71. Naidyshak, 79. Pawlak, 90. Jardel – 81. Pietrasiak.

Skład Sokoła: Rogalewicz – Dziuba, Pawlikowski, Woźniczak, Kania – Jardel, Chojecki, Wolinowski, Naidyshak (86. Trenkner), Gmosiński – Pawlak.

Mecz był transmitowany z komentarzem przez kanał Loży Sportowej i można obejrzeć poniżej.