Sokół Aleksandrów awansował do I Ligi Wojewódzkiej. Pokonał Pelikan Łowicz 3:1

Drużyna Sokoła Aleksandrów Łódzki rocznik 2006 wywalczyła awans do I Ligi Wojewódzkiej. W niedzielę przed własną publicznością pokonała Pelikan Łowicz 3:1 i jest na 2. miejscu w tabeli, gwarantującym grę w wyższej klasie rozgrywkowej.

To był ostatni mecz dla zespołu trenera Tomasza Bogdańskiego, który od ponad roku nie przegrał żadnego spotkania. Sokół Aleksandrów choć pierwszy stracił bramkę, to potrafił odzyskać przewagę. Do wyrównania doprowadził Mikołaj Kaucz, a kolejne dwa trafienia dołożyli Jakub Westwal i Filip Tajchman. To zwycięstwo było z pewnością nagrodą dla kibiców, którzy w licznym gronie dopingowali aleksandrowian.

Sokół Aleksandrów ma wspaniałą publiczność, która za każdym razem wspiera młodych zawodników. Po meczu było huczne świętowanie awansu do I Ligi Wojewódzkiej. Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem drużyna wspólnie z trenerem podziękowała sponsorom za wsparcie. Podziękowania otrzymały firmy: KME, C10 Development, Proffice Solution, Vekna Logistics, Mebelmark.

Sokół Aleksandrów – Pelikan Łowicz 3:1
Bramki: Mikołaj Kaucz, Jakub Westwal, Filip Tajchman – Jan Pietrzak.

Skład Sokoła: Kaczmarek – Dolaciński, Ledzion, Czerwiński, Maciejewski – Westwal, Szczepański (kpt.), Kaucz, Lotka, Olejniczak – Szczepaniak.

Grali również: Kmieciak, Kochaniak, Kubiak, Stolarek, Tajchman, Wrzesień, Zakrzewski.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *