Skromna porażka w Radomiu. Zakończony kolejny tydzień przygotowań

Piłkarze Sokoła Aleksandrów przegrali wyjazdowy mecz testowy z Bronią Radom 0:1. Od poniedziałku zaczynają kolejny etap przygotowań.

Dzisiejszy rywal gra na co dzień w III lidze gr. 1. Aleksandrowianie przystąpili do tego meczu z myślą sprawdzenia umiejętności na tle zespołu, który gra w wyższej klasie rozgrywkowej niż Betcris IV Liga. Jedyny gol w tym spotkaniu wpadł w 60. minucie, strzelony przez Jakuba Kowalskiego.

To było trzecie spotkanie sparingowe w czasie okresu przygotowawczego. Drużyna Sokoła z tygodnia na tydzień trenuje coraz ciężej. 10 lutego aleksandrowianie zagrają u siebie z Borutą Zgierz.

Broń Radom – Sokół Aleksandrów 1:0 (0:0)
Bramka: 60. Kowalski.

Sokół: I połowa: Rogalewicz – Filipiak, Pawlikowski, Mamełka, Kania, Jończyk, Wolinowski, Naidyshak, Wieczorek, Gmosiński, Jardel.
II połowa: Rogalewicz (73′ Matłacki) – Rzeźniczak, Bierżyński, Pawlikowski, Souček, Jończyk, Wolinowski, Wieczorek (60′ Gmosiński), Dziuba, Pękała, Pawlak.