Skalnik Sulejów rywalem Sokoła. Mecz w Aleksandrowie

W sobotę o godz. 15:00 Sokół Aleksandrów w ramach 21. kolejki Betcris Łódzkiej IV Ligi zagra ze Skalnikiem Sulejów. Mecz obędzie się na stadionie im. Włodzimierza Smolarka w Aleksandrowie.

Dobrze rozpoczęta runda wiosenna napawa optymizmem. Sokół nie tylko gra skutecznie, ale również prezentuje dobry styl gry. W trzech pierwszych meczach odnotował komplet punktów, co pozwoliło utrzymać miejsce lidera ligi.

Już w najbliższą sobotę przeciwnikiem będzie drużyna walcząca o utrzymanie. Skalnik wiosną zdobył tylko jeden punkt, remisując u siebie z Borutą Zgierz 1:1. Przegrał na wyjeździe z Widzewem 0:5 i doznał porażki w Sulejowie z Orkanem Buczek 0:1. Nie trzeba w tym meczu wskazywać faworyta, ale na pewno warto pamiętać, że każdy rywal zasługuje na szacunek. Sokół Aleksandrów w tym sezonie gra o powrót do III ligi. Konkurencja jest duża, bo RKS Radomsko i Widzew II Łódź są traktowani, jako główni kontrkandydaci. A może inne zespoły jeszcze włączą się o mistrzostwo. AKS SMS Łódź czy Polonia Piotrków Tryb. – w tych drużynach także myślą o wygraniu ligi.

Sobotni mecz ze Skalnikiem Sulejów odbędzie się o godz. 15:00 na stadionie im. Włodzimierza Smolarka w Aleksandrowie. Wszystkich kibiców zapraszamy serdecznie na sportowe widowisko.

Warto zaznaczyć, że jak na razie najlepszym strzelcem Sokoła Aleksandrów jest Oleksii Naidyshak, który ma na koncie 11 bramek (na zdjęciu).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *