Siedem bramek w Aleksandrowie. Sokół bez punktów

W niedzielę piłkarze Sokoła Aleksandrów zmierzyli się na własnym boisku z Legionovią Legionowo. Mecz zakończył się porażką gospodarzy 3:4 (1:1).

Spotkanie 4. kolejki III ligi rozpoczęło się po myśli gospodarzy, bo już w 30. minucie Jakub Zagórski strzelił pierwszego gola. Zdobył go w spektakularny sposób po pięknej akcji przy współpracy Jakuba Horoszkiewicza. Jeszcze w pierwszej połowie były piłkarz Sokoła Bartosz Mroczek zdołał doprowadzić do remisu. W kolejnych 45. minutach zobaczyliśmy pięć bramek, z tego trzy wpadły dla Legionovii.

Podczas transmisji mówiliśmy o zagraniu ręką jednego z piłkarzy Legionovii w polu karnym. Przeanalizowaliśmy sytuację i arbiter główny podjął słuszną decyzję.

Zobaczcie siedem bramek w Aleksandrowie i wypowiedź trenera Damiana Gamusa.

Sokół Aleksandrów – Legionovia Legionowo 3:4 (1:1)
Bramki: 30. Zagórski, 54. Góral, 90. Dziuba – 42. Mroczek, 49. Zjawiński, 60. Zaklika, 88. Bajdur.

Skład Sokoła: Polit – Dziuba, Bartosiński, Woźniczak – Zagórski (72. Pałgan), Przybycień, Dubenkov (72. Sobociński), Tazbir (46. Dydak), Dziuba – Horoszkiewicz (58. Król), Góral (82. Pióro).