Seniorzy z kompletem punktów

Sokół Aleksandrów wygrał na wyjeździe z Włókniarzem Zelów 1:0. Gola w 48. minucie zdobył Dariusz Gmosiński. To pierwsze zwycięstwo w sezonie.

Aleksandrowianie zagrali dziś w Włókniarzem Zelów. Do przerwy mieliśmy bezbramkowy remis. Drugą połowę dobrze rozpoczęli zawodnicy trenera Radosława Koźlika. W 48. minucie gola zdobył Dariusz Gmosiński. Jak się później okazało, to była bramka, która dała upragnione trzy punkty. Zwycięstwo z pewnością dobrze wpłynie na zespół, Sokół po czterech meczach ma wygraną, dwa remisy i porażkę.

Cały mecz mieliśmy pod kontrolą, zmieniliśmy troszkę system gry, Zelów przez dłuższy czas był zamknięty na własnej połowie. Udało nam się strzelić gola po przerwie. Mieliśmy jeszcze jedną stuprocentową okazję, jednak nie udało jej się wykorzystać. W końcówce Włókniarz mocno nas przycisnął, ale potrafiliśmy się z każdej sytuacji wybronić. Cieszę się bardzo z tego, że właśnie w takim momencie potrafiliśmy utrzymać rezultat. Przed nami w środę bardzo ciężki mecz, do którego już od poniedziałku rozpoczynamy przygotowania – powiedział Radosław Koźlik, trener Sokoła Aleksandrów Łódzki.

W środę piłkarze Sokoła zagrają u siebie z RKS Radomsko. Mecz rozpocznie się o godz. 17:00.

Włókniarz Zelów – Sokół Aleksandrów 0:1 (0:0)
Bramka: 48. Dariusz Gmosiński.

Skład Sokoła: Rogalewicz – Ślęzak, Bierżyński, Woźniczak, Pawlak, Gmosiński, Pękała, Horoszkiewicz (78. Jończyk), Wolinowski, Kania (90. Dela), Madejski.