Ruszyła kampania związana z promocją młodzieży: “Poznaj młodego piłkarza”

Sokół Aleksandrów Łódzki rozpoczyna kampanię związaną z promocją naszej młodzieży pt. “Poznaj młodego piłkarza”. Zazwyczaj oficjalna strona internetowa naszego klubu informuje o życiu pierwszej drużyny, tym razem poznacie Państwo zespoły młodzieżowe.

Sokół Aleksandrów to nie tylko trzecioligowy zespół grający w kategorii seniorskiej. W naszym klubie pracuje wykwalifikowana kadra trenerska, która dba o rozwój dzieci i młodzieży. Jednym ze szkoleniowców jest Tomasz Czerepiński, były zawodnik naszego klubu. Trener prowadzi rocznik 2007, występujący w rozgrywkach ligowych Trampkarz C2 gr 2. Poznajcie drużynę!

W górnym rzędzie od lewej:
I Trener: Tomasz Czerepiński, Kamil Kowalczykowski, Michał Kochaniak, Szymon Juszczak, Szymon Figlarski, Kacper Kaczanowski (GK), Kacper Musiał, Szymon Włodarek, Jan Talarek, Jakub Łyczek, Jakub Kowalczyk, Igor Galant, Oliwier Zieliński, II Trener Arkadiusz Nowacki.
W dolnym rzędzie od lewej:
Igor Janicki, Tomasz Kałużniak, Jacek Szulc (kapitan), Mateusz Smolarski, Bartek Kukulski, Michał Grabowski, Jakub Dudziński, Kacper Jedliński, Hubert Lesiak, Mateusz Kowalski.

Nieobecni na zdjęciu: Maciej Świercz (GK), Igor Czekalak, Jakub Żuczek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *