Ruszył system wiadomości SMS

Chcemy być jeszcze bliżej Was i od 8 marca, czyli Dnia Kobiet, uruchamiany system wiadomości SMS z naszymi kibicami. Wystarczy wysłać do nas jednorazową wiadomość, by otrzymać przynajmniej raz w tygodniu informacje smsowe związane z pierwszą drużyną Sokoła.

Nie da się ukryć, że najbliższe kilka miesięcy będą bardzo ważne dla naszego klubu. Sokół stać, by zrobić dobry wynik w Pucharze Polski oraz wywalczyć miejsce premiowane awansem do II ligi. Chcemy informować kibiców o najważniejszych wydarzeniach. Nie będziemy oczywiście tego robić tak często jak w internecie, natomiast klub będzie wysyłał najistotniejsze informacje – zaznacza Paweł Kośla, prezes T.S. „Sokół” Aleksandrów Łódzki.

Jak będzie działał system wiadomości SMS?

Wystarczy wysłać wiadomość o treści: „Sokół” pod numer 882 488 257, by otrzymywać informacje związane z Sokołem Konsport Aleksandrów.

Jak często i czego będą dotyczyć wiadomości SMS?

Wiadomości będą związane przede wszystkim z pierwszą drużyną Sokoła. Otrzymacie Państwo informacje przed meczem oraz po meczu, a także będziemy informować o naszych transmisjach internetowych.

Jak zrezygnować z usługi?

Wystarczy pod numer 882 488 257 wysłać wiadomość o treści „Koniec”, by zakończyć otrzymywanie informacji związanych z Sokołem Konsport Aleksandrów.

Ile kosztuje wiadomość SMS?

Wiadomość sms pod wskazany numer telefonu jest liczona według stawki operatora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *