Rozpoczęliśmy współpracę z ESSE dla zdrowia

Towarzystwo Sportowe “Sokół” Aleksandrów Łódzki rozpoczęło współpracę z placówką medyczną ESSE dla zdrowia. Umowa została podpisana do końca tego roku.

ESSE dla zdrowia to miejsce, w którym pacjenci otoczeni są profesjonalną, spersonalizowaną opieką. Starannie dobrany zespół specjalistów – lekarzy oraz fizjoterapeutów, troszczy się o zdrowie pacjentów w przypadku urazu, obrażenia czy kontuzji. Pacjent ma możliwość przejścia pod okiem specjalistów przez cały proces leczenia, począwszy od pierwszej wizyty konsultacyjnej, poprzez leczenie (zachowawcze, operacyjne, rehabilitacyjne), aż do całkowitego wyleczenia dolegliwości. Placówce zależy, aby każdy czuł się otoczony pełną opieką, dlatego na każdym etapie leczenia jest do dyspozycji pacjentów.

Umowa z placówką zdrowotną została podpisana do końca tego roku. Jednym z ważniejszych punktów jest bezpłatna możliwość korzystania z usług fizjoterapii wszystkich grup młodzieżowych naszego klubu. Mam nadzieję, że współpraca będzie układać się dobrze – zaznacza Dariusz Szulc, prezes T.S. “Sokół” Aleksandrów Łódzki.

Placówka ma swoją siedzibę w Warszawie, Płocku i Łodzi. Współpracuje również z innymi klubami sportowymi.

W chwili obecnej świadczymy usługi z zakresu konsultacji ortopedycznych, fizjoterapeutycznych, kardiologicznych i dietetycznych. Dzięki współpracy z doświadczonym personelem oraz wykorzystując nowoczesne urządzenia, zapewniamy pełny zakres fizjoterapii począwszy od hirudoterapii, przez przezskórną elektrolizę EPTE, czy wykorzystanie wielofunkcyjnej platformy VertiMax i Game Ready, czyli terapia zimnem i kompresją. Łączy przerywane uciski pneumatyczne z jednoczesnym chłodzeniem uszkodzonego, kontuzjowanego miejsca. Duży nacisk kładziemy również na indywidualną pracę fizjoterapeuty z pacjentem – informuje Dominik Lewandowski, menadżer ESSE dla zdrowia.

Pełną ofertę można znaleźć na stronie internetowej https://essedlazdrowia.pl/. Zachęcamy również do odwiedzenia profilu na faceoboku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *