Rezerwy zremisowały z Orłem Kazimierz.

Rezerwy Sokoła Aleksandrów zremisowały na własnym boisku z Orłem Kazimierz 1:1 w ramach 21. kolejki Klasy A, gr. łódzkiej III.

Sezon powoli dobiega końca, drużyna trenera Damiana Ostrowskiego wywalczyła już utrzymanie, nie ma szans na grę o mistrzostwo. Jednak Sokół II Aleksandrów nie zamierza się poddawać, do każdego meczu podchodzi z myślą o wygranej.

Czujemy niedosyt, gdyż prowadziliśmy grę niemal całe spotkanie, ale niestety nic z tego nie wynikało. Brakowało pomysłu pod bramką przeciwnika i z reguły kończyło się na strzałach z dystansu. Niemniej jednak musimy szanować ten remis, gdyż Orzeł prowadząc 1:0 nie wykorzystał karnego. Wyciągniemy wnioski i postaramy się o komplet punków w kolejnym spotkaniu, które rozegramy już w najbliższą sobotę na wyjeździe z GKS Widavia Widawa – zaznacza Damian Ostrowski, trener Sokoła II Aleksandrów.

Najbliższy rywal jest ostatnią drużyną w tabeli, która ma tylko 12. punktów. Natomiast Orzeł Kazimierz po rozegranych 17. kolejkach uplasował się na 8. miejscu.

Sokół II Aleksandrów – Orzeł Kazimierz 1:1
Bramka dla Sokoła: Król (37′)

Sokół II: Matłacki – Wrzesień, Skoczeń, Szczepański, Lubiszewski – Domański, Jończyk – Czerwiński (Szafran 65′), Lotka (Gapys 80′), Król – Kręcikowski (Walczyński 75′) .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *