Rezerwy Sokoła czekają dwa mecze z Pabianicami

Rezerwy Sokoła Aleksandrów w ostatniej kolejce doznały wyjazdowej porażki z GKS Ksawerów. Przed piłkarzami mecz z Włókniarzem Pabianice.

Drużyna trenera Damiana Gamusa w najbliższym czasie rozegra dwa spotkania na własnym terenie. W najbliższą niedzielę zmierzy się z Włókniarzem Pabianice, a kilka dni później z PTC Pabianice.

W ostatniej kolejce Sokół II przegrał na wyjeździe z GKS Ksawerów 0:3. Teraz przyjdzie się zmierzyć również silnym rywalem z Pabianic. Włókniarz zajmuje 4. miejsce w tabeli zaraz za Ksawerowem.

Natomiast PTC Pabianie to drużyna, która dopiero w tej rundzie wygrała pierwszy mecz i zamyka tabelę z 3. punktami na koncie. Faworyta oczywiście nie trzeba wskazywać, aczkolwiek trzeba wziąć pod uwagę, że w klasie okręgowej wszystko jest możliwe.

Trener Damian Gamus może być zadowolony ze swoich zawodników, ponieważ zajmują 7. lokatę, mając 37 punktów na koncie. Sokół należy jak na razie do czołowej dziesiątki ligi, co daje dobre prognozy na przyszłość. Wiadomo, że głównym celem drużyny jest włączenie najbardziej uzdolnionej młodzieży do piłki seniorskiej. Za kilka lat efektem tego ma być gra wielu wychowanków w pierwszej drużynie. Ten proces jest długotrwały i na efekty trzeba długo pracować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *