Rezerwy bez punktów

W kolejnym meczu ligi okręgowej Sokół II Aleksandrów uległ na wyjeździe drużynie AKS SMS Łódź 7:2.

Pierwsze 60 minut było bardzo dobre w wykonaniu naszej młodej drużyny i nie zapowiadało porażki. Już w 7. minucie w polu karnym gospodarzy faulowany był Szymczak, a karnego wykorzystał Pawełczyk. Kiedy w 50. minucie podanie Jończyka wykorzystał Pałgan, zapachniało niespodzianką. Niestety w 55. minucie kuriozalnego urazu nabawił się bramkarz Sokoła. Jego zmiennik nie miał najlepszego dnia, co wykorzystali to doświadczeni nawet na boiskach ekstraklasowych gospodarze, zdobywając w ciągu 30. minut 7 bramek.

Kolejny ligowy mecz podopieczni trenera Krzysztofa Szabeli rozegrają w przyszłą niedzielę na własnym boisku z Termami Uniejów.

AKS Łódź- Sokół II Aleksandrów 7:2 (0:1)
Bramki dla Sokoła: Pawełczyk, Pałgan.

Sokół: Krzyżanowski (55′ Rogalewicz)- Miziołek, Nowacki, Onopa- Szymczak (68′ Dzierbicki), Domański, Kusztelak (46′ Koźlik), Mirowski (78′ Jabłoński), Pawełczyk (60′ Adrjanowski)- Jończyk, Pałgan.