Rezerwy bez punktów

Rezerwy Sokoła Aleksandrów doznały wyjazdowej porażki z Iskrą Dobroń 2:5. Drużyna trenera Krzysztofa Szabeli po 10. kolejkach zajmuje 13. miejsce w lidze.

W kolejnym meczu łódzkiej ligi okręgowej Sokół II Aleksandrów uległ w Dobroniu miejscowej Iskrze 2:5. Mecz dobrze rozpoczęli zawodnicy Krzysztofa Szabeli. Po ładnej akcji Jończyka z Mirowskim gola na 1:0 zdobył Dubenkov. Kolejne akcje powinny przynieść podwyższenie wyniku, jednak zabrakło skuteczności. Po upływie 30. minut do głosu doszli gospodarze i w ciągu 10. minut zdobyli 3 gole.

Druga połowa rozpoczęła się identycznie jak pierwsza. Po dobrzej grze Sokoła Dubenkov zdobył kontaktowego gola. I kiedy wydawało się, że za chwilę będzie remis, nieodpowiedzialnie zachował się strzelec goli i za kopnięcie przeciwnika bez piłki w 60. minucie musiał opuścić boisko z czerwoną kartką. W końcówce spotkania zawodnicy Iskry przypieczętowali swoje zwycięstwo 2. golami.

Iskra Dobroń- Sokół II Aleksandrów 5:2 (3:1)
Gole dla Sokoła: Dubenkov 2.

Sokół: Polit- Miziołek, Nowacki, Marciniak- Pawełczyk (85′ Jabłoński), Mirowski (75′ Kuśmierek), Kusztelak (46′ Tazbir), Jończyk, Dzierbicki (37′ Sobczak)- Koźlik (60′ Trojanowski), Dubenkov. Trener: Krzysztof Szabela.