Remis Sokoła Konsport Aleksandrów z Legionovią Legionowo

Sokół Konsport Aleksandrów Łódzki zremisował na wyjeździe z Legionovią Legionowo 2:2 (1:1). Drużyna trenera Sławomira Majaka wywalczyła tylko jeden punkt. Mimo wszystko po 20. kolejce nadal pozostanie w roli lidera tabeli z dorobkiem 43. punktów.

Sobotni mecz rozpoczął się pod dyktando gości, już w 13. minucie Dominik Głowiński strzelił gola dającego Sokołowi prowadzenie. Niezbyt długo cieszyli się piłkarze trenera Sławomira Majaka, bo 5 minut później Legionovia doprowadziła do remisu. Pierwsza połowa zakończyła się podziałem punktów.

W drugiej części gry również wpadły dwie bramki. Najpierw Sokół po golu Artura Gieragi  z 46. minuty wyszedł ponownie na prowadzenie. Jednak piłkarzom z Aleksandrowa Łódzkiego nie udało się utrzymać rezultatu i na ponad 10 minut przed końcem spotkania stracili gola. Do końca widowiska nic już się nie zmieniło. Kibice z Aleksandrowa Łódzkiego nadal muszą czekać na pierwsze wiosenne zwycięstwo.

Legionovia Legionowo – Sokół Konsport Aleksandrów Łódzki 2:2 (1:1)
Bramki: 18. Zaklika, 79. Weremko – 13. Głowiński, 46. Gieraga

Sokół Konsport Aleksandrów: Lemanowicz – Żwir, Gieraga, Woźniczak, Rakowski – Kaczmarek, Bogołębski, Kasperkiewicz, Głowiński (59. Broź), Maćczak (90+3 Sarafiński) – Miller (69. Cempa).

Żółte kartki dla Sokoła: Głowiński, Rakowski, Gieraga i Ślęzak (ukarany będąc na ławce rezerwowych)