Raport kartkowy przed meczem z Sokołem Ostróda

W niedzielę zawodnicy Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki rozegrają kolejne spotkanie w ramach rozgrywek trzeciej ligi. Tym razem zielono-biali zmierzą się z Sokołem Ostróda. Tym razem żaden z graczy nie będzie pauzował za kartki.

Przed najbliższym meczem z Sokołem Ostróda zagrożonych nieobecnością w tym spotkaniu było aż sześciu zawodników. Tym razem żaden z naszych graczy, który był zagrożony absencją w tym meczu, nie otrzymał kolejnego żółtego kartonika. Dodatkowo po pauzie do meczowej kadry powróci również Damian Pawlak, co z pewnością wzmocni się ofensywną drużyny. Obecnie zagrożeni nieobecnością w kolejnym pojedynku z Pelikanem Łowicz są jeszcze: Jakub Rogalski, Łukasz Marciniak Mikołaj Zwoliński Patryk, Pietrasiak oraz Sebastian Kobiera.

Tymczasem w drużynie prowadzonej przez Karola Szwedę również nie ma zawodników, którzy musieliby pauzować w niedzielnym meczu. Zagrożonych nieobecnośą w kolejnym spotkaniu są za to: Adrian Pluta, Adrian Wróblewski, Krystian Słowicki oraz Michał Jankowski,

Żółte kartki w Sokole:

Damian Bierżyński, Łukasz Chojecki – 6

Piotr Golański – 5

Damian Pawlak, Mateusz Stępień, Przemysław Woźniczak – 4

Jakub Rogalski, Łukasz Marciniak, Mikołaj Zwoliński Patryk Pietrasiak, Sebastian Kobiera – 3

Damian Knera,  Michał Michałek, Oskar Osowski – 2

Joachim Pabjańczyk, Mariusz Zasada, Michał Wrzesiński, Robert Kowalczyk – 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *