Raport kartkowy przed meczem z Ruchem WM

Za nami już trzy kolejki ligowych zmagań, tymczasem drużyny Sokoła i Ruchu mają na swoim koncie już łącznie 17 żółtych kartek.

Już na inaugurację z Ursusem Warszawa, żółte kartki w drużynie prowadzonej przez Sławomira Majaka otrzymali Damian Pawlak oraz Tomasz Bogołębski. Ci sami zawodnicy wylądowali również w notesie sędziego przy okazji kolejnego spotkania z Unią Skierniewice. W starciu beniaminkiem, kartki otrzymała również czwórka innych naszych graczy, a dokładniej Dawid Cempa, Dawid Sarafiński, Dominik Głowiński oraz Karol Żwir. Tymczasem w miniony weekend, ukarani zostali wspomniany wcześniej Głowiński oraz Artur Gieraga i Dominik Pecyna. 

Tymczasem Ruch w pierwszym ligowym spotkaniu mierzył się z Lechią Tomaszów Mazowiecki. W tym meczu, żółte kartoniki obejrzeli Arkadiusz Gajewski, Bartłomiej Gromek oraz Rafał Bubel. W drugiej kolejce, zawodnicy z Wysokiem Mazowieckie byli gościem na boisku Ursusa. W tym pojedynku, upomnienie otrzymał za to tylko Daniel Samluk. W ostatniej kolejce w starciu z beniaminkiem ze Skierniewic, kary otrzymali za to Kacper Skibko i Nazar Jedynak.

Żółte kartki w Sokole:

– Damian Pawlak, Dominik Głowiński, Tomasz Bogołębski
1 – Artur Gieraga, Dawid Cempa, Dawid Sarafiński, Dominik Pecyna, Karol Żwir

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *