Raport kartkowy przed meczem z Polonią Warszawa

Za nami pięć kolejek ligowych zmagań. Zarówno w zespole Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki, jak i Polonii Warszawa, wielu graczy otrzymało już żółte kartki. Nie brakuje również zawodników, którzy są bardzo bliscy zawieszenia w kolejnym spotkaniu.

W ostatnim ligowym spotkaniu przeciwko Broni Radom, żółte kartki w drużynie Sokoła obejrzało czterech zawodników: Aleksander Ślęzak, Damian Kupisz, Michał Miller oraz Tomasz Bogołębski. Dla dwóch pierwszych graczy były to drugie kartki w tych rozgrywkach, tymczasem sprowadzony last minute Michał trafił do notesu sędziego po raz pierwszy. Ostrożny w starciu z Polonią Warszawa musi być za to Tomasz Bogołębski. Kolejna kartka wiązać się będzie absencją w niedzielnej potyczce z Pelikanem Łowicz.

W drużynie z Warszawy, w miniony weekend w pojedynku z Unią Skierniewice, żółtą kartę otrzymał tylko Krystian Pieczara, dla którego była to druga kara indywidualna w tych rozgrywkach. W podobnej sytuacji jest również dwójka jego kolegów Marcin Kluska Przemysław Szabat. Zagrożony pauzą w spotkaniu z Ruchem Wysokie Mazowieckie jest za to Sebastian Olczak, który zdołał już “podpaść” sędziemu trzykrotnie.

Żółte kartki w Sokole:

3 – Tomasz Bogołębski
– Damian Pawlak, Damian Kupisz, Dominik Głowiński,
1 – Aleksander Ślęzak, Artur Gieraga, Dawid Cempa, Dawid Sarafiński, Dominik Pecyna, Jakub Rogalski, Karol Żwir, Michał Miller

foto: cozadzien.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *