Raport kartkowy przed meczem z Legią II Warszawa

Już w środę zawodnicy Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki będą gościć rezerwy Legii Warszawa. Trener Piotr Kupka nie musi się martwić się o kwestie dyscyplinarne graczy, gdyż żaden z jego graczy nie będzie pauzował za kartki w tym spotkaniu.

Obecnie w drużynie Sokoła nadal zagrożeni pauzą w kolejnym spotkaniu są jedynie dwaj zawodnicy: Patryk Pietrasiak oraz Sebastian Kobiera. Napastnika zielono-białych ze względu na swoją kontuzję w tej rundzie na pewno nie zobaczymy, pomocnik zaś musi się pilnować, bowiem kolejna kartka zaowocuje zawieszeniem w następnym meczu z Ursusem Warszawa.

W zespole z Warszawy zagrożonych absencją jest za to aż czterech piłkarzy. Trzy żółte kartki mają na swoim koncie Adrian Małachowski, Mateusz Hołownia, Mateusz Zawal i Mateusz Żyro. Na pewno nie zobaczymy jednak w Aleksandrowie Sandro Kulenovica. Chorwacki napastnik zdobył w tym sezonie siedem bramek, a za sprawą żółtej kartki w ostatnim meczu, uniemożliwił sobie występ w środkowym starciu z naszą drużyną. Nie zobaczymy również wspomnianego wcześniej Zawala, który zmaga się obecnie z kontuzją.

Żółte kartki w Sokole:

Łukasz Chojecki – 5
Damian Bierżyński – 4
Patryk Pietrasiak, Sebastian Kobiera – 3
Damian Knera, Damian Pawlak, Jakub Rogalski, Mateusz Stępień, Mikołaj Zwoliński, Oskar Osowski, Przemysław Woźniczak – 2
Joachim Pabjańczyk, Łukasz Marciniak, Mariusz Zasada, Michał Michałek, Michał Wrzesiński – 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *