Radosław Koźlik: “Trzeba pogratulować drużynie zwycięstwa”

Szkoleniowiec Sokoła Radosław Koźlik jest zadowolony z postawy piłkarzy w meczu z AKS SMS Łódź. Wygrana z pewnością dobrze wpłynie na lidera Betcris Łódzkiej IV Ligi.

Moja drużyna zasłużyła na wygraną, była bardzo konsekwentna w meczu i to zrobiło różnicę. Kontrolowaliśmy to spotkanie zwłaszcza w grze defensywnej. Zrobiliśmy kolejny krok w kierunku awansu do III ligi. To dopiero nasz początek i mam nadzieję, że będziemy się tylko i wyłącznie rozwijać. Z każdego spotkania można wyciągnąć wnioski i skorygować niedociągnięcia. Popracujemy nad naszymi słabościami, ale teraz tylko i wyłącznie trzeba pogratulować całej drużynie zwycięstwa. Zasłużyli na to zwłaszcza z tak silnym rywalem – mówi Radosław Koźlik, trener Sokoła Aleksandrów Łódzki.

Przypomnijmy, że Sokół wygrał drugi wiosenny mecz, wcześniej pokonał na wyjeździe Polonię Piotrków Tryb. 3:0, a teraz odniósł u siebie wygraną z AKS SMS Łódź 3:1. Cieszy fakt, że w dwóch meczach z silnymi rywalami udało się zdobyć sześć goli, co daje wielką nadzieję przed następnymi kolejkami. W Wielką Sobotę aleksandrowianie rozegrają wyjazdowe spotkanie z ostatnim w tabeli Włókniarzem Zelów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *