Puchar Polski: Sokół Aleksandrów rozstrzelał ŁKS III Łódź

W ramach III rundy Pucharu Polski Sokół Aleksandrów pokonał na wyjeździe ŁKS III Łódź 8:0 i wywalczył awans do IV rundy, która zostanie rozegrana 21 października.

Tego można było się spodziewać, że drużyna trenera Dawida Kroczka mecz z rezerwami rezerw ŁKS wygra w bardzo łatwy sposób. Spotkanie pucharowe było doskonałą okazją, by dać pograć piłkarzom, którzy często znajdują się na ławce rezerwowych bądź nie są brani pod uwagę podczas meczów trzeciej ligi. ŁKS III Łódź występuje w rozgrywkach Klasy A gr. 1.

Mecz potoczył się po myśli Sokoła, choć pierwsza połowa nie zapowiadała tak wysokiego wyniku. Do przerwy po golu Mateusza Misiaka aleksandrowianie prowadzili 1:0. W drugiej połowie Sokół zdołał zdobyć siedem bramek. Łącznie cztery gole w meczu zaliczył Mateusz Misiak.

W najbliższą sobotę w Aleksandrowie odbędzie się szlagier kolejki. Lider III ligi zagra z drugą w tabeli Legionovią Legionowo.

ŁKS III Łódź – Sokół Aleksandrów 0:8 (0:1)
Bramki: 35. Misiak, 48. Misiak, 49. Misiak, 61. Wolinowski, 68. Misiak, 73. Przezak, 82. Dziuba, 88. Pecyna.

Skład Sokoła: Jurek – Nowacki (46. Kania), Bartosiński, Woźniczak (46. Gieraga), Szarpak (60. Rzeźniczak) – Pióro, Horoszkiewicz (70. Bogołębski), Pecyna, Maschera (46.Dziuba) – Wolinowski, Misiak (70. Przezak).