Przygotowania nabierają tempa – zapowiedź meczu ze Zjednoczonymi Stryków

W środę podopieczni Sławomira Majaka rozegrają drugi mecz kontrolny w ramach letniego okresu przygotowawczego. Rywalem zielono-białych będą Zjednoczeni Stryków.

Zjednoczeni Stryków to etatowa czwartoligowa drużyna. Goście środowego starcia, na piątym poziomie rozgrywkowym w kraju występują nieprzerwanie od sezonu 2006/2007. Minione rozgrywki były dość udane w wykonaniu żółto-niebieskich, którzy zajęli piąte miejsce, mając na swoim koncie pięćdziesiąt siedem punktów. Tymczasem w Okręgowym Pucharze Polski odpadli w ćwierćfinale, ulegając właśnie drużynie z Aleksandrowa Łódzkiego. Zielono-biali zwyciężyli 3:0, a bramki zdobyli Jakub Rogalski, Michał Michałek oraz Damian Bierżyński.

Goście ze Strykowa wznowili przygotowania dopiero w poniedziałek, dlatego też potyczka z Sokołem będzie ich pierwszą w letnim okresie przygotowawczym. Tymczasem aleksandrowianie w minioną sobotę wybrali się do Jarocina, gdzie mierzyli się z beniaminkiem III ligi – Mieszkiem Gniezno. Podopieczni Sławomira Majaka ulegli 2:3, a bramki zdobyli zawodnik testowany oraz wspomniany wcześniej Jakub Rogalski.

Ostatecznie po zawirowaniach związanych z ustalaniem miejsca rozegrania środowego meczu, odbędzie się on jednak na boisku Rudy Bugaj, a pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 18:00.

Sokół KONSPORT Aleksandrów Łódzki – Zjednoczeni Stryków / 18.07.2018 r., godz. 18:00 / Boisko na Rudzie Bugaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *