Przekaż 1% podatku na Sokoła

Coraz większymi krokami zbliża się okres corocznego rozliczania się z fiskusem. Kolejny raz podatnicy będą mieli szansę przekazania 1% swojego podatku organizacjom, placówkom czy różnego rodzaju stowarzyszeniom. Wśród nich jest także Towarzystwo Sportowe Sokół Aleksandrów Łódzki.

Aby złożyć darowiznę, wystarczy podczas wypełniania formularza PIT wpisać w poz. 131 numer KRS „0000270261” i co najważniejsze, w informacji dodatkowej (poz. 133) umieścić następujący dopisek: „TS SOKÓŁ 2945”.

W imieniu Towarzystwa Sportowego Sokół Aleksandrów Łódzki, wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wsparcie. Prosimy Was również o jak najszersze udostępnianie tej wiadomości, by trafiła do jak największego grona osób. Namówcie swoich bliskich i znajomych do przekazywania swojego 1%. Nic Was to nie kosztuje, a jedynie pomoże w dalszym rozwijaniu naszego klubu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *