Przed nami sobotni mecz z Orkanem Buczek

W sobotę Sokół Aleksandrów zmierzy się na stadionie im. Włodzimierza Smolarka z Orkanem Buczek. Mecz rozpocznie się na sztucznej płycie o godz. 12:00.

Dla aleksandrowian będzie to piąty sparing w czasie przygotowań. Drużyna konsekwentnie od początku okresu przygotowawczego realizuje założenia. W sobotę przyjdzie się zmierzyć po raz drugi z przeciwnikiem grającym w IV lidze łódzkiej. Tydzień wcześniej Sokół przegrał u siebie z Wartą Sieradz 2:3. Tym razem przeciwnikiem będzie Orkan Buczek – 4. zespół wspomnianej klasy rozgrywkowej.

Cały czas przyglądamy się poszczególnym zawodnikom i mamy jeszcze miesiąc do pierwszego ligowego meczu. Ciężko pracujemy podczas tego okresu przygotowawczego – zaznacza Dawid Kroczek, trener Sokoła Aleksandrów.

W meczu ze Skrą Częstochowa nie zobaczyliśmy w składzie Przemysława Woźniczaka. Piłkarz wraca do gry w Orkanem Buczek. Natomiast w sobotnim spotkaniu prawdopodobnie nie zagra Bartosz Kaniecki, który będzie miał nieco więcej czasu na regenerację. Mecz z Orkanem rozpocznie się o godz. 12:00 na stadionie im. Włodzimierza Smolarka w Aleksandrowie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *