Przed nami derby powiatu zgierskiego

W sobotę o godz. 15:00 Sokół Aleksandrów zmierzy się z Borutą Zgierz. To mecz 15. kolejki Betcris Łódzkiej IV ligi, który można obejrzeć na stronie Loży Sportowej.

Już w sobotę na stadionie im. Włodzimierza Smolarka w Aleksandrowie odbędą się derby powiatu zgierskiego. Drużyna Sokoła prowadzona przez trenera Radosława Koźlika zagra z Borutą Zgierz. Nasz rywal w ostatniej kolejce przegrał na własnym boisku z AKS SMS Łódź 0:1. Do tej pory uzbierał 14 punktów, zajmując 13. miejsce w tabeli. Ma cztery zwycięstwa, dwa remisy i osiem porażek.

Sokół Aleksandrów jest na 6. miejscu w lidze. W ostatniej kolejce pokonał na wyjeździe Stal Niewiadów 7:2. W sobotę piłkarze Sokoła liczą na kolejną wygraną. Dla niektórych to będzie ważny mecz, bo zarówno w Borucie jak i Sokole występują piłkarze, którzy grali w obu klubach.

To prawda, mamy w kadrze zawodników, którzy trafili do nas Boruty. Ja również prowadziłem zespół ze Zgierza. Takie spotkania mają dodatkowy wpływ na mobilizację. Powiem krótko, my chcemy wygrać, przez cały tydzień przygotowujemy się do tego spotkania z myślą o trzech punktach – powiedział Radosław Koźlik, trener Sokoła Aleksandrów Łódzki.

Sobotni mecz rozpocznie się o godz. 15:00 na stadionie im. Włodzimierza Smolarka w Aleksandrowie.

Jak wejść na mecz?

Wszystkich sympatyków zapraszamy serdecznie na sobotni mecz, który rozpocznie się o godz. 15:00 na stadionie im. Włodzimierza Smolarka. Wejście od ul. Mickiewicza. Koszt biletu to 12 zł. Kobiety, kibice niepełnosprawni i dzieci do lat 15 mają wejście za darmo.

Mecz można również obejrzeć “na żywo” klikając poniżej. Widzowie mogą wziąć udział w interakcji z komentatorem, dyskutować na pewne tematy i szukać odpowiedzi podczas transmisji. Tematy będą poruszane podczas trwającego czatu, a odpowiedzi będą udzielane w trakcie meczu.

Kliknij i oglądaj!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *