Pożyteczny sparing juniorów

W sobotę zespół juniorów starszych rozegrał na boisku w Rudzie Bugaj sparing z Rakowem Częstochowa. Aleksandrowianie przegrali 0:5. Mecz był bardzo wartościowy, przygotowujący do następnego ligowego spotkania, które odbędzie się w niedziele 5 maja o godzinie 17.00 także w Rudzie Bugaj.

Sprawdzaliśmy kilka wariantów personalnych oraz kilku zawodników wróciło do gry po przerwach spowodowanymi kontuzjami lub chorobami. Sparing zorganizowaliśmy również dlatego, że zespół juniorów miał 2-tygodniową przerwę w rozgrywkach spowodowaną świętami oraz wycofaniem się z ligi zespołu z Moszczenicy. Samo spotkanie zakończyło się wynikiem 0-5, jednak sam rezultat może być nieco mylący, gdyż rywale z 6 dobrych okazji wykorzystali 5, które były spowodowane naszymi błędami indywidualnymi. Stworzyliśmy 5 niezłych sytuacji do zdobycia bramki, jednak żadnej nie udało się sfinalizować, między innymi strzały Kamila Murgrabi oraz Bartosza Sokołowskiego mijały bramkę – podsumowuje Jakub Światłowski, trener Sokoła Aleksandrów Łódzki.

Sokół Aleksandrów – Raków Częstochowa 0:5

Sokół – Natorski – Brożek, Janowski, Bielecki, Tambor – Murgrabia, Podlasiak, Rzeźniczak, Franczak, Świercz – Pawlak
Grali również : Bińkowski, Popłoński, Kołodziejczyk, Sokołowski, Madaj, Marszałek, Rusek.