Pożyteczne mecze juniorów i rezerw Sokoła

Juniorzy oraz rezerwy Sokoła Aleksandrów również ciężko trenują przed zbliżającymi się rozgrywkami. W ostatnim czasie rozegrano trzy spotkania kontrolne.

Juniorzy 2001 zagrali z Juniorami 2003 i mecz zakończył się remisem 2:2. Bramki dla zespołu 2001 zdobyli Kamil Murgrabia oraz Patryk Janowski, a dla drużyny 2003 Marcel Adamski oraz Jakub Brauer.

W sparingu w juniorach wystąpiła tylko cześć zawodników, gdyż pozostali zawodnicy zagrali w spotkaniu rezerw, który odbył się 2 godziny później z Błękitnymi Dmosin. Zespół rywali prezentował bardzo ciekawą grę, mądrze się bronili i po bramce w 44. minucie przegraliśmy to spotkanie 0-1. Sam sprawdzian bardzo pożyteczny, a stracony gol padł po indywidualnym błędzie naszego zawodnika – informuje Jakub Światłowski, trener Sokoła Aleksandrów.

W piątek 1 marca zespół rezerw czekał najtrudniejszy sparing w okresie przygotowawczym, a przeciwnikiem byli czwartoligowcy ze Zjednoczonych Stryków. Drużyna została w tym spotkaniu wzmocniona 4 zawodnikami z kadry Sokoła Konsport Aleksandrów. Dołączyli Damian Pawlak, Mateusz Szymański, Dawid Sarafiński oraz Michał Abramczyk.

Już w 1. minucie spotkania wynik otworzył Dawid Sarafiński po kapitalnej indywidualnej akcji. Na 2-0 podwyższył w 26. minucie Sebastian Tomczak po świetnym strzale zza pola karnego, kiedy to piłkę wywalczył Igor Podlasiak. Po przerwie zawodnicy z kadry trzecioligowej już nie wystąpili, gdyż kolejnego dnia mieli mecz kontrolny z Mieszko Gniezno. Zjednoczeni pokazali większe doświadczenie i zdobyli 3 bramki. Sam mecz był bardzo dobry, jeśli chodzi o naszych młodych zawodników. Mieliśmy możliwość zmierzenia się z zespołem ogranym na tym poziomie – podsumowuje szkoleniowiec rezerw.

Sokół II – Posiewała – Pawlak, Szymański, Trzmielak, Osajda – Sarafiński, Podlasiak, Latosek, Tomczak , Abramczyk – Sokołowski. Grali również – Bielak, Bińkowski, Pawlak, Klima, Wilanowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *