“Poznaj młodego piłkarza”. Sokół Aleksandrów rocznik 2005

Piłkarze urodzeni w 2005 roku i młodsi na co dzień występują w II lidze wojewódzkiej B2 Junior Młodszy. Prowadzeni są przez trenerów Kamila Kmiecia oraz Adriana Smolarskiego.

W ramach kampanii: “Poznaj młodego piłkarza”, warto dowiedzieć się o zawodnikach, którzy w przyszłości mają zasilić szeregi pierwszej drużyny.

W ciągu ostatnich dwóch lat wiele się u nas działo. Obecnie występujemy w II lidze wojewódzkiej B2 Junior Młodszy. Wcześniej awansowaliśmy z okręgówki do II ligi, a następnie udało się zagrać w I lidze. Spadliśmy i obecnie rywalizujemy na wspomnianym poziomie rozgrywek – informuje Kamil Kmieć, trener Sokoła Aleksandrów rocznika 2005.

Zapraszamy do zapoznania się z tabelą ligową —> II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy

W górnym rzędzie od lewej: Oliwier Szemiot, Maksymilian Lubiszewski, Artur Kabaciński, Jakub Damazer, Oliwier Janowski, Dawid Dybała (kapitan), Damian Urbanowicz, Jan Kucharczyk, Jakub Bartok, Szymon Włodarczyk, Kamil Kmieć (trener).
W dolnym rzędzie od lewej: Mateusz Walczyński, Kacper Jurczyk, Szymon Kucharczyk, Michał Osieja, Bartłomiej Piermanicki, Kamil Sobczak, Igor WIeczorek, Szymon Witczak, Kacper Pietrzyk, Mateusz Studniarek, Wiktor Leszczyński
Nieobecni na zdjęciu: Adrian Smolarski (II trener), Jakub Stasiak, Damian Kręcikowski, Kacper Augustyniak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *