“Poznaj młodego piłkarza”: Rocznik 2013 prowadzony przez trenera Pawła Juszczaka

To nasza kolejna drużyna przedstawiona w ramach akcji: “Poznaj młodego piłkarza”. Dziś zapraszamy do poznania zespołu z rocznika 2013 i młodszych, prowadzonych przez trenera Pawła Juszczaka.

Sokół Aleksandrów rocznik 2013 na razie jeszcze nie występuje w żadnych oficjalnych rozgrywkach. Młodzi piłkarze pod okiem szkoleniowca zdobywają umiejętności głównie poprzez zabawę z piłką.

Obecnie trenujemy dwa razy w tygodniu we wtorki i czwartki. Zajęcia odbywają się w LO SMS w Aleksandrowie. Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi – mówi Paweł Juszczak, trener rocznika 2013.

Jeśli Twoje dziecko kocha piłkę nożną i chce spróbować swoich sił, to warto dać szansę. Na początek proszę skontaktować się z trenerem pod numerem telefonu: 500 272 035.

W górnym rzędzie od lewej: Jakub Przygoda, Natan Brzózka, Kacper Smolarek, Antoni Gamrot, Piotr Szałwiński, Igor Szczurowski, Kacper Stoliński, Wojciech Broże, Kacper Kubik, Franek Westwal, Paweł Juszczak (trener). W dolnym rzędzie od lewej: Adrian Kochanowski, Natan Krysiewicz, Dawid Maciejewski, Jakub Grzeszkiewicz, Stefan Piątek, Mateusz Bratek, Patryk Hermanowicz.

Czy w półfinale Pucharu Polski Sokół Aleksandrów pokona ŁKS II Łódź?

  • Tak (79%, 56 Votes)
  • Nie (21%, 15 Votes)

Total Voters: 71

Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *