Postraszyli lidera

Rezerwy Sokoła Aleksandrów przegrały na własnym boisku z liderem AKS SMS Łódź 3:4.

W 21. kolejce łódzkiej ligi okręgowej do Aleksandrowa zawitał lider rozgrywek – AKS SMS Łódź. Nasza młoda drużyna nie przestraszyła się faworyzowanych, mających w składzie doświadczonych i ogranych nawet na poziomie ekstraklasy gości. Przez większość spotkania to Sokół przeważał prowadząc do 75. minuty 2:1. Niestety w końcówce nasza drużyna niepotrzebnie się cofnęła na własną połowę, co wykorzystali goście strzelając dwie bramki i zdobywając trzy punkty.

Sokół II Aleksandrów obecnie zajmuje 13.miejsce w tabeli. W najbliższy czwartek rozegra wyjazdowy mecz z Termami Uniejów.

Sokół II Aleksandrów – AKS SMS Łódź 2:3
Bramki dla Sokoła: Marciniak, Tazbir.

Sokół: Polit- Stępień, Mamełka, Nowacki, Sobociński – Marciniak (83′ Jabłoński), Domański (77′ Kusztelak), Tazbir, Jończyk, Trojanowski (70′ Pawełczyk) – Krzyżanowski.