Postawić kolejny krok w kierunku finału – zapowiedź meczu ze Zjednoczonymi Stryków

W środowe popołudnie, piłkarze Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki rozegrają kolejne spotkanie w ramach Okręgowego Pucharu Polski. Tym razem rywalem zielono-białych będą Zjednoczeni Stryków.

Zjednoczeni Stryków to etatowa czwartoligowa drużyna. Gospodarze środowego starcia, na piątym poziomie rozgrywkowym w kraju występują nieprzerwanie od sezonu 2006/2007. Minione rozgrywki były dość przeciętne w wykonaniu żółto-niebieskich, którzy zajęli dopiero jedenaste miejsce, mając na swoim koncie pięćdziesiąt siedem punktów. Tymczasem w Okręgowym Pucharze Polski odpadli dopiero w półfinale, ulegając Widzewowi Łódź. W obecnym sezonie, Zjednoczeni plasują się na dziewiątej lokacie, tracąc do lidera ze Skierniewic dwanaście punktów.

W obecnej edycji Okręgowego Pucharu Polski, gracze ze Strykowa wyeliminowali Start Brzeziny (4:1) oraz Włókniarz Konstantynów Łódzki (4:2). Tymczasem Sokół odprawił z kwitkiem Kotan Ozorków (8:0), a następnie pokonał rezerwy Łódzkiego Klubu Sportowego (5:1).

Mecz pierwotnie miał odbyć się w Strykowie, lecz z racji złej nawierzchni został przeniesiony do pobliskiego Dobieszkowa. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 15.

Zjednoczeni Stryków – Sokół KONSPORT Aleksandrów Łódzki / 04.10.2017 r., godz. 15:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *