Porażka z wiceliderem

Rezerwy Sokoła Aleksandrów doznały porażki na własnym boisku 0:4 z wiceliderem Stalą Głowno.

Po pierwszej połowie nasi piątoligowcy przegrywali 0:2 po golach Roberta Ogórka i Macieja Stańczyka. W drugiej połowie wpadły dwa gole dla gości, strzelał ponownie Ogórek i jedno trafienie dołożył Kacper Witczak.

Warto pochwalić Michała Pawełczyka, który wrócił po kontuzji i dał bardzo dobrą zmianę. Mateusz Studniarek nie grał na swojej na swojej nominalnej pozycji, a zagrał bardzo dobrze. Debiut zaliczył Mikołaj Czerwiński – informuje Hubert Jurkiewicz, kierownik Sokoła II Aleksandrów.

Następny mecz odbędzie się 22 kwietnia na wyjeździe z Włókniarzem Pabianice, który obecnie zajmuje siódme miejsce w łódzkiej klasie okręgowej.

Sokół II Aleksandrów – Stal Głowno 0:4 (0:2)
Bramki: 2x Robert Ogórek, Maciej Stańczyk i Kacper Witczak.

Sokół II: Jędrzej Simiński – Filip Wojtalski (84. Jakub Pawłowski), Jarosław Marczak (Kapitan) (69. Arkadiusz Nowacki), Arkadiusz Skoczeń, Kacper Jurczyk (61. Mikołaj Czerwiński), Krzysztof Domański (85. Piotr Urbaniak), Mateusz Studniarek, Casper Souček, Mateusz Walczyński (61. Michał Pawełczyk), Łukasz Zagajewski, Damian Kręcikowski.