Porażka w Bełchatowie. Sokół nie dał rady liderowi

Sokół Aleksandrów przegrał na wyjeździe z GKS Bełchatów 1:4. To był mecz w ramach 36. kolejki Betcris Łódzkiej IV Ligi.

O spotkaniu w Bełchatowie od kilku dni pisało wiele ogólnopolskich redakcji. A to wszystko za sprawą sędziego Szymona Marciniaka, który po finale Ligi Mistrzów popracował na murawie w meczu pomiędzy GKS a Sokołem. W 26. minucie kapitan drużyny Przemysław Woźniczak zdobył gola na 1:0. Aleksandrowianie jednak zbyt długo nie cieszyli się z prowadzenia, bo sześć minut później wyrównał Bartłomiej Bartosiak. Do przerwy drużyna trenera Radosława Koźlika przegrywała 1:2. Ostatecznie spotkanie w Bełchatowie zakończyło się porażką Sokoła. Warto zaznaczyć, że GKS prowadzony jest przez byłego trenera naszej drużyny Bogdana Jóźwiaka.

GKS Bełchatów – Sokół Aleksandrów 4:1 (2:1)
Bramki: 26. Woźniczak, 34. Bartosiak, 36. Zdybowicz, 58. Bartosiak, 71. Wroński.

Sokół: Rogalewicz – Kania, Woźniczak, Bierżynski, Rzeźniczak (47. Madejski), Wolinowski, Ślęzak (71. Świętosławski), Pawlikowski (37. Gmosiński), Naidyshak (77. Wieczorek), Pękała, Horoszkiewicz (87. Damazer).