Pomóż ubrać choinkę Sokoła!

Stałą się już tradycją, że wszystkie organizacje z terenu gminy Aleksandrów Łódzki przed świętami ubierają swoje choinki w parku. Tym razem Ty również możesz się przyłączyć do akcji!

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, już zawitała do nas zima, powoli zaczynamy myśleć o ubieraniu świątecznego drzewka. W tych ciężkich dla nas czasach związanych z epidemią, kibiców nie mogliśmy gościć na stadionie im. Włodzimierza Smolarka. Teraz możemy się spotkać jedynie przy choince, dlatego zachęcamy, by przyłączyć się do akcji ubierania świątecznego drzewka w parku miejskim w Aleksandrowie.

Chcemy, aby nasze drzewko świąteczne w tym roku wyglądało wyjątkowo, więc zachęcamy naszych kibiców do wykonania ozdób choinkowych. Najlepsze prace zostaną nagrodzone. Ogłaszamy konkurs na ozdobę choinkową, który kierowany jest do rodziców i dzieci trenujących w klubie oraz kibiców. Ozdoby bożonarodzeniowe na choinkę mogą być wykonane dowolną techniką, dobrze jak będą zawierały motyw klubu. Liczymy na Waszą pomysłowość, a najciekawsze prace zostaną nagrodzone. Ozdoby oddajemy do czwartku 10 grudnia trenerom, a kibice mogą dostarczyć do klubu kontaktując się z kierownikiem. Prace zostaną wykorzystane przy ubieraniu klubowej choinki w parku miejskim- informuje Krzysztof Szabela, trener koordynator grup młodzieżowych w Sokole Aleksandrów Łódzki.

Ozdoby choinkowe zrobione przez kibiców powinny zostać dostarczone do klubu najpóźniej do 10 grudnia. Prosimy o wcześniejszy kontakt z kierownikiem klubu pod numerem telefonu 505 834 287. Wspólnie ubierzmy bożonarodzeniową choinkę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *