Podsumowanie I rundy Okręgowego Pucharu Polski

Za nami praktycznie wszystkie spotkania w ramach I rundy Okręgowego Pucharu Polski. W tej fazie obyło się bez niespodzianek, a nasz zespół pewnie pokonał swojego rywala.

Od I rundy Okręgowego Pucharu Polski, swoje zmagania w tych rozgrywkach rozpoczęły dwie drużyny Sokoła Aleksandrów Łódzki. Pierwsza drużyna, która na co dzień występuje w III lidze mierzyła sięz A-Klasowym Kotanem Ozorków, tymczasem rezerwy za przeciwnika miały ligowego rywala z okręgówki – PTC Pabianice. Jako pierwsi na plac wyszli podopieczni Piotra Kupki, którzy we wtorek, bez większych problemów zwyciężyli aż 8:0. Druga drużyna, swój mecz rozgrywała zaś w środę, a do rozstrzygnięcia potrzebna była dogrywka. W niej, zielono-białych zabrakło jednak sił i ostatecznie to pabianiczanie wygrali 4:1.

Hokejowe wyniki padły również na innych boiskach. Orzeł Kazimierz uległ u siebie LKS-owi Sarnów 3:8, LKS Modlna przegrał z Włókniarzem Konstantynów Łódzki 1:10, rezerwy KS Kutno musiały uznać wyższość rezerw Widzewa, przegrywając 0:8, a podobnym rezultatem zakończył się też mecz w Żychlinie, gdzie MKS nie miał szans z pierwszą drużyną ekipy z Kutna. Najwięcej bramek padło za to w Rogowie, gdzie miejscowa Pogoń przegrała aż 1:12 ze Stalą Głowno. Możliwe, że więcej goli ujrzeliby kibice w Grabowie, tam mecz został przerwany w 65. minucie z powodu niekompletnego składu  Victorii. Rywalizacja zakończyłą się wynikiem 12:0 dla Orła Parzęczew.

Jedynym spotkaniem, które nie zostało rozegrane jest potyczka KAS-u Konstantynów Łódzki z pierwszą drużyną Widzewa Łódź. Ten mecz został przełożony na 30 sierpnia.