Podsumowanie 7. kolejki III ligi: Status quo zachowane

Za nami kolejna seria spotkań rozgrywek III ligi grupy I. Punkty potraciło kilka zespołów z górnej połowy tabeli, pozwoliło to jednak zachować naszej drużynie pozycję wicelidera rozgrywek.

Kolejna kolejka podzieliła sie po połowie na sobotę i niedzielę, kiedy to rozegrane zostały po cztery spotkania. Odwołany został jedynie mecz w Łomży, gdzie ŁKS podejmować miał rezerwy Legii Warszawa. Mecz odbędzie się  w innym terminie z racji sporej ilości powołań młodych legionistów do reprezentacji młodzieżowych. Już pierwszego dnia za to grały trzy drużyny z góry tabeli, a mianowicie Lechia Tomaszów Mazowiecki, Olimpia Zambrów i Sokół Ostróda. Zawodnicy Bogdana Jóżwiaka, po dwóch trafieniach Artura Golańskiego wygrali w Białej Piskiej 2:1, najbliższy rywal aleksandrowian, po golu Kamila Jackiewicza pokonał skromnie Unię Skierniewice 1:0, a gracze Jarosława Kotasa nadal są niepokonani na ligowym podwórku. Sokół wygrał u siebie z Ursusem Warszawa 3:2.

Niedziela zaś rozpoczęła się od starcia w Łowiczu. Sokół KONSPORT Aleksandrów Łódzki rywalizował na wyjeździe z Pelikanem. Gospodarze byli stroną przeważającą, lecz ostatecznie mecz zakończył się remisem 0:0. Odskoczyć mogła Legionovia Legionowo, lecz i jej spotkanie zakończyło się remisem. Na ciężkim terenie w Radomiu zremisowała z Bronią 1:1. Potknięcia rywali wykorzystać chciała Polonia Warszawa, lecz również bezskutecznie. Mecz w stolicy był bardzo szalony. Najpierw prowadził Ruch, następnie gospodarze, a a ostatecznie to goście zdobyli kolejne dwa gole w ostatnim kwadransie spotkania i wygrali 3:2. Co ciekawe kolejne dwa gole dorzucił w tym starciu Krystian Pieczara, który ma ich na koncie już dziesięć.

Wszystkie spotkania 7. kolejki III ligi grupy I:

Kaczkan Huragan Morąg – MKS Mazur Ełk 2:1 (Kruczkowski 31, Maciążek 90 – Łapiński 68)
Znicz Biała Piska – Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:2 (Dzienis 45 – Golański 20, 26)
Olimpia Zambrów – Unia Skierniewice 1:0 (Jackiewicz 80)
Sokół Ostróda – Ursus Warszawa 3:2 (Kajca 25, 37 k., Lisiecki 45 – Ciach 11, 67)

Pelikan Łowicz – Sokół KONSPORT Aleksandrów Łódzki 0:0
Broń Radom – Legionovia Legionowo 1:1 (Czarnecki 84 k. – Górski 76)
Polonia Warszawa – Ruch Wysokie Mazowieckie 2:3 (Pieczara 62, 77 – Zambrowski 41, Janik 79, Olesiński 88)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Victoria Sulejówek 3:0 (Rudnicki 19, 34, Kozłowski II 51)

ŁKS 1926 Łomża – Legia II Warszawa mecz odwołany

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *