Podsumowanie 20. kolejki łódzkiej Klasy okręgowej

Kolejną wpadkę zanotowały rezerwy Sokoła Aleksandrów Łódzki. Mimo to nadal zajmują drugą pozycję w ligowej tabeli.

Podopieczni Kamila Kmiecia rozpoczęli dwudziestą kolejkę rozgrywek już w środę, kiedy na własnym stadionie podejmowali ekipę Górnika Łęczyca. Do przerwy żadna ze stron nie mogła znaleźć drogi do siatki rywala. Druga odsłona była już o wiele ciekawsza. Aleksandrowianie najpierw zdobyli bramkę w 50. minucie. Z bramki mógł cieszyć się Jan Kacprzak. W 72. minucie prowadzenie podwyższył Patryk Malinowski i wydawało się, że trzy punkty zostaną w Aleksandrowie. Stało się jednak inaczej. Goście grali do końca i po bramkach Roberta Czekalskego i Mateusza Spychalskiego zdołali wyrównać.

Skład Sokoła: Kostecki – Golański (46.Witczak), Wijas (22.Smolarski), Kozłowski, Tomczak, J. Kacprzak, Osowski, Kadłubiak (80.Zbudniewek), Waszczyk (70,Pętela), Malinowski, Kowalczyk (46.Pękała)

Nie zawiedli za to zawodnicy ze Zgierza. Liderujący Boruta z łatwością rozprawił się z outsiderem tabeli Startem Brzeziny, pokonując go 5:0. Tymczasem Orzeł Parzęczew przegrał na wyjeździe z LKS Rosanów 0:1.

Bramek z pewnością nie zabrakło w Głownie. Miejscowa Stal rozgromiła GLKS Dłutów aż 7:0.