Podsumowanie 19. kolejki łódzkiej Klasy okręgowej

Zakończyła się seria zwycięskich spotkań rezerw Sokoła. Piątkowa utrata punktów kosztowała podopiecznych Kamila Kmiecis spadek na trzecią pozycję w tabeli.

W piątkowy wieczór rezerwy Sokoła Aleksandrów Łódzki zmierzyły się na wyjeździe z Termami Uniejów. Aleksandrowianie byli o krok od zainkasowania kolejnych trzech punktów. Do 89. minuta prowadzili bowiem 4:2. Los jednak nie uśmiechnął się tym razem dla naszej drużyny i w ostatnich minutach, gospodarze zdobyli trzy bramki, wygrywając cały mecz 5:4.

Punkty niespodziewanie potraciły również inne zespoły, które biją się o awans do IV ligi. Boruta Zgierz zremisował u siebie z LKS Rosanów 0:0. Podziałem punktów zakończył się również pojedynek Orła Parzęczew ze Stalą Głowno. W tym spotkaniu padł wynik 1:1.

Do sporej sensacji doszło również w Pabianicach, gdzie piąty w tabeli PTC uległ przedostatniej ekipie Startu Brzeziny 1:2. Kolejny rywal zielono-białych, a mianowicie Górnik Łęczyca, jedynie zremisował u siebie z Włókniarzem Pabianice0:0.